IAN RUSTH. Färglitografi, signerad och numrerad 87/160.

93007. IAN RUSTH. Färglitografi, signerad och numrerad 87/160.

Fantasimotiv, 58 x 48 cm.

ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fantasimotiv, 58 x 48 cm.

ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Antal besök: 4 919