HALLMÖBEL, Nordiska Kompaniet, Jugend, tidigt 1900-tal.

92986. HALLMÖBEL, Nordiska Kompaniet, Jugend, tidigt 1900-tal.

Grönmålad. Överdel med spegel och hylla. Käpp och paraplyställ. Stämpelmärkt.

Slitage, senare målning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, senare målning.

Antal besök: 1 079