GOLVLAMPA, märkt Eskilstuna Electrofabrikt Aktiebolag, 1900-tal.

92938. GOLVLAMPA, märkt Eskilstuna Electrofabrikt Aktiebolag, 1900-tal.

Med två ljusarmar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med två ljusarmar.

Slitage.

Antal besök: 1 207