LEKSAKER, 3 delar, trä, Brio samt Gemla, 1900-talets andra hälft.

92870. LEKSAKER, 3 delar, trä, Brio samt Gemla, 1900-talets andra hälft.

Lyftkran. Etikettmärkt Brio Made In Sweden.
Höjd 34 cm.
Grävskopa. Etikettmärkt Tumick Gemla.
Höjd 23 cm inkl kranarm.
Kompletteringssats Bygg-Brio i originalförpackning.

Bruksslitage. Avslag. Grävskopans kranarm saknar snöre.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 34 cm.
Höjd 23 cm inkl kranarm.

Antal besök: 3 905