RAGNHILD NORDENSTEN. Utsikt mot söder. Etsning. Signerad och daterad 1913.

92825. RAGNHILD NORDENSTEN. Utsikt mot söder. Etsning. Signerad och daterad 1913.

Bladmått: 34x41 cm.

Gulnad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått: 34x41 cm.

Gulnad.

Antal besök: 1 403