FÅTÖLJ 1940-tal.

FÅTÖLJ 1940-tal.
92753. FÅTÖLJ 1940-tal.

Svängda karmar i ljus björk/blommig klädsel lös dyna.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
92753. FÅTÖLJ 1940-tal.

Slitage och skador.

Antal besök: 590