SKEDAR, 2 st, silver, Peter Johan Zetterling (verksam 1785-1804), Linköping, 1794.

92750. SKEDAR, 2 st, silver, Peter Johan Zetterling (verksam 1785-1804), Linköping, 1794.

Längd ca 21 cm.

Åldersrelaterat slitage, En sked med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 21 cm.

Antal besök: 1 000