OKÄND KONSTNÄR. 1700-talets förra hälft. Köksinteriör. Olja på duk.

92720. OKÄND KONSTNÄR. 1700-talets förra hälft. Köksinteriör. Olja på duk.

47 x 64 cm.
Proveniens: Diplomat Harald Bildt.

Uppfodrad, retuscher, krackeleringar, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

47 x 64 cm.

Antal besök: 1 158