STOLAR, 4 st, Beidermeier, 1800-talets första hälft.

92649. STOLAR, 4 st, Beidermeier, 1800-talets första hälft.

Trafalgarmodell i mahogny.

Bruksslitage, mindre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trafalgarmodell i mahogny.

Antal besök: 840