SVÄRDKÄPP, 1900-tal.

SVÄRDKÄPP, 1900-tal.
924829. SVÄRDKÄPP, 1900-tal.

Längd 92 cm.

Proveniens dödsboet efter samlaren Conny Hägerspång, Vetlanda.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
924829. SVÄRDKÄPP, 1900-tal.

Längd 92 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 226