NAUTISKT INSTRUMENT, Tho Harris & Son London England, 1800-tal.

92445. NAUTISKT INSTRUMENT, Tho Harris & Son London England, 1800-tal.

I trälåda med etikett Duren & Costigan Nautical Instruments New York.

Slitage, skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, lagningar.

Antal besök: 1 602