BORD, barockstil, 1800/1900-tal.

92443. BORD, barockstil, 1800/1900-tal.

Vitmålat. Underrede med fyra kopplade ben. Rektangulär skiva med klaffar. Längd 63 + 24 + 24, bredd 86 cm.

Slitage, renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, renoverat.

Antal besök: 456