PELARBORD, 1800-tal.

PELARBORD, 1800-tal.
92438. PELARBORD, 1800-tal.

Vitmålat. Rund skiva på trebent pelarfot. Diameter 69, höjd 73 cm.

Bruksslitage, renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!
92438. PELARBORD, 1800-tal.

Bruksslitage, renoverat.

Antal besök: 693