IKEA FRANKLIN barstolar, 6 st, hopfällbara.

922975. IKEA FRANKLIN barstolar, 6 st, hopfällbara.

Bredd: 50 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 95 cm
Sitsbredd: 34 cm
Sitsdjup: 34 cm
Sitshöjd: 63 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd: 50 cm
Djup: 44 cm
Höjd: 95 cm
Sitsbredd: 34 cm
Sitsdjup: 34 cm
Sitshöjd: 63 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 3 674