BORD MED LÅDOR, orientaliskt. 1900-tal.

92254. BORD MED LÅDOR, orientaliskt. 1900-tal.

Längd 85, bredd 46, höjd 82,5 cm.

Slitage, sprickor, färgbortfall. Ett ben skevt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 631