JACQUES MATHEY. Kanalmotiv, olja på pannå, signerad.

92180. JACQUES MATHEY. Kanalmotiv, olja på pannå, signerad.

27 x 35 cm.

Repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 35 cm.

Repa.

Antal besök: 749