AMFOROR, 2 st, keramik, medelhavsområdet, troligen 1800-tal.

92158. AMFOROR, 2 st, keramik, medelhavsområdet, troligen 1800-tal.

Diameter ca 40, höjd ca 50 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 627