PILGRIMSKRUS, porslin, Kina 1800/1900-tal.

92109. PILGRIMSKRUS, porslin, Kina 1800/1900-tal.

Dekor av bl a drakar i underglasyrblått. Höjd 21 cm.

Glasyrdefekter samt mindre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 779