BERTIL FRIHAGEN. MATGRUPP, 5 delar. Bertil Fridagen för Bodafors. 1940-tal.

92085. BERTIL FRIHAGEN. MATGRUPP, 5 delar. Bertil Fridagen för Bodafors. 1940-tal.

2 stycken illägsskivor. Bok och mahogny m.fl.

Klädsel defekt. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädsel defekt. Bruksslitage.

Antal besök: 1 818