SOFFBORD, Treman, 1950/60-tal.

92084. SOFFBORD, Treman, 1950/60-tal.

Skyltmärkt. Med utdragsskivor.
Längd 90, bredd 54, höjd 56 cm. Total längd med utdragsskivor ca 154 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 2 689