BARBRO GUSTAFSON. Olja på duk. Signerad och daterad -91.

92032. BARBRO GUSTAFSON. Olja på duk. Signerad och daterad -91.

"Iakttagen". 67 x 70 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

"Iakttagen". 67 x 70 cm.

Antal besök: 2 426