SKÅP/HYLLA, jugend, tidigt 1900-tal.

91911. SKÅP/HYLLA, jugend, tidigt 1900-tal.

Vitmålat. Skåpet inrett med hylla. Längd 60, bredd 32, höjd 90 cm.

Bruksslitage, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 210