UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.
91876. UTRDAGSSOFFA, 1800-tal.

Vitmålad. Längd 186 cm.

Slitage, trasig sits, smärre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålad. Längd 186 cm.

Antal besök: 713