VINKYL, Samsung, modell RW13EBSS.

918408. VINKYL, Samsung, modell RW13EBSS.

Längd 51, bredd 58, höjd 86 cm.

Bruksslitage samt repor. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 6 476