DRAGSOFFA, omkring 1900.

DRAGSOFFA, omkring 1900.
91795. DRAGSOFFA, omkring 1900.

Vitmålad. Klädd med "Stensöta" från GP & J Baker. Längd ca 190 cm.

Slitage och skador. Renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 020