VAGN, bambu och glas samt STOLAR, ett par, 1950-tal.

91774. VAGN, bambu och glas samt STOLAR, ett par, 1950-tal.

Stolar, stomme i bok, sits och ryggtavla i teak.
Vagn. Längd 77, höjd 63 cm.

Bruksslitage och smärre defekter.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vagn. Längd 77, höjd 63 cm.

Antal besök: 697