ODD HELMERSEN. Lönsdalen, Norge. Akvarell. Signerad och daterad -93.

91643. ODD HELMERSEN. Lönsdalen, Norge. Akvarell. Signerad och daterad -93.

22x30 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x30 cm.

Antal besök: 2 041