BOKHYLLA, 1900-talets första hälft/mitt. Svenska möbelfabriken, Bodafors.

91618. BOKHYLLA, 1900-talets första hälft/mitt. Svenska möbelfabriken, Bodafors.

Lövträ med rotfaner i lådfronterna. Längd 150, djup 28, höjd 82,5 cm.

Bruksslitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 890