Vas, grön glasmassa, Reijmyre.
Vas, rosa, sign Sea?.
Skålvas, dekor av träd, osignerad.
Vas, dimmat glas, sign Orrefors.
Vas, sign Orrefors Vicke Lindstarnd sign LA 1967.
Skål, Kosta Vicke Lindstrand sign LH 1343, längd ca 22 cm.
Lockskål, grön glasmassa.
Höjd ca 5 - 28 cm.
Slitage, repor.
Vas, rosa, sign Sea?.
Lockskål, grön glasmassa.
Höjd ca 5 - 28 cm.
Slitage, repor.