FICKURSTÄLL samt FICKUR 4 st, 1800/1900-tal.

91528. FICKURSTÄLL samt FICKUR 4 st, 1800/1900-tal.

Fickurställ i förgylld metall samt glas. Fickur delvis Omega.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt skador.

Antal besök: 803