DIVERSE, musse pigg, 1900-tal.

91517. DIVERSE, musse pigg, 1900-tal.

Klisterbilder, leksaker, Pez med mera.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 616