Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Leksaker
MODELLBIL, "Flintstone Flivver", Marx toys, 1960-tal.
91484. MODELLBIL, "Flintstone Flivver", Marx toys, 1960-tal.
Längd ca 17 cm.
Slitage, repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd ca 17 cm.
Slitage, repor.
Gomér & Andersson Linköping
2 981