PARTI ALLMOGE (6), mestadels 1800-tal.

91464. PARTI ALLMOGE (6), mestadels 1800-tal.

4 st ålljuster, sockertång samt sax största längd 31 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 876