SPELDOSA samt SKIVOR 20 st, golvmodell, 1800-tal.

91440. SPELDOSA samt SKIVOR 20 st, golvmodell, 1800-tal.

Längd 78, bredd 28, höjd 113 cm.

Skador, ej fuktionsfestad.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, ej fuktionsfestad.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 405