APOTEKSKRUS, Höganäs, 1800-tal.

91419. APOTEKSKRUS, Höganäs, 1800-tal.

2 kannor. Höjd ca 36 cm.

Bruksslitage, smärre spricka samt nagg på locket.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 kannor. Höjd ca 36 cm.

Antal besök: 1 632