PARTI KONST (3), bla Margit Blixt Bjärup, Arvid Nilsson.
91402. PARTI KONST (3), bla Margit Blixt Bjärup, Arvid Nilsson.
Margit Blixt Bjärup. Stilleben. Blandteknik. 33 X 47 cm. Signerad.
Litografi, Zornmotiv. 19,5 X 25 cm.
Arvid Nilsson. Gammalt par. Offsetreproduktion. Numrerad 181/360.