PARTI KONST, oljemålningar 3 st.

91401. PARTI KONST, oljemålningar 3 st.

Oidentifierad konstnär. Troll vid vatten. Olja på spånplatta. 48,5 X 59 cm. Signerad.
Ingri Frendelius. Hav. Olja på duk. 27 X 22 cm. Signerad.
Gustaf Sjöö. Bondgård. Olja på pannå. 39,5 X 31,5 cm Signerad.

Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor.

Antal besök: 1 089