Oidentifierad konstnär. Troll vid vatten. Olja på spånplatta. 48,5 X 59 cm. Signerad.
Ingri Frendelius. Hav. Olja på duk. 27 X 22 cm. Signerad.
Gustaf Sjöö. Bondgård. Olja på pannå. 39,5 X 31,5 cm Signerad.
Repor.
Repor.