VAS, keramik, Upsala Ekeby Gefle.

91390. VAS, keramik, Upsala Ekeby Gefle.

Höjd 30 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 460