VITRINSKÅP, Carpati, 1900-talets senare hälft.

91249. VITRINSKÅP, Carpati, 1900-talets senare hälft.

Ek. Längd 59, bredd 45, höjd 192 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 233