ALEXIUS HUBER. OPTISKA CONCEPT, metall, signerad Alexius Huber.

91244. ALEXIUS HUBER. OPTISKA CONCEPT, metall, signerad Alexius Huber.

Relief troligen ädelstål eller aluminium.
39x39 cm.

Repor.

Alexius Huber (Född 1939)

Gör en kostnadsfri värdering!

39x39 cm.

Repor.

Alexius Huber (Född 1939)

Antal besök: 1 318