FÅTÖLJER, 3 st samt 4 st pallar, 1900-tal.

91225. FÅTÖLJER, 3 st samt 4 st pallar, 1900-tal.

Brunt läder på mässingsfot. Pallarna etikettmärkta Andersson design Markaryd.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 844