ROY LICHTENSTEIN. Efter. Litografiskt tryck.

912170. ROY LICHTENSTEIN. Efter. Litografiskt tryck.

In the car (beskuren) 58x70.

Mindre hanteringsmärken och ytslitage, oramad
Skrapmärken i trycket.

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

In the car (beskuren) 58x70.

Skrapmärken i trycket.

Roy Lichtenstein (1923–1997)

Antal besök: 3 504