SALONGSBORD, nyrenässansstil, 1900-tal.

91166. SALONGSBORD, nyrenässansstil, 1900-tal.

Rund skiva med intarsia. Låda i sargen. Höjd 74, diameter 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 650