KERAMIKFÖREMÅL, 11 delar, 1800-1900-tal.

91108. KERAMIKFÖREMÅL, 11 delar, 1800-1900-tal.

Bl.a. Gösta Grähs, Rörstrand, Josef Ekberg, Gustavsberg, Höganäs, med mera.

Slitage, bläckhorn med lagning.
Kruka, blå vit, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 732