SKEDAR, 6 st samt TÅRTSPADE, silver. 1800-tal. Tot vikt 332 gram.

91021. SKEDAR, 6 st samt TÅRTSPADE, silver. 1800-tal. Tot vikt 332 gram.

Bland annat stmpl J.L.Östlund 1856; A.Wedin 1853; Bäckström 1877; FS 1875.
Tårtspade stmpl OL Stockholm otydlig dat, längd 26 cm.

Slitage, bucklor, gravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor, gravyrer.

Antal besök: 713