MONICA BACKSTRÖM, TRE DELAR, höna och.

909476. MONICA BACKSTRÖM, TRE DELAR, höna och.

två ägg, signerade, mottlat glas, Boda, höjd 18-27 cm.

Något slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något slitage.

Antal besök: 693