BYRÅER. 2 st snarlika, 1940/50-tal.

90901. BYRÅER. 2 st snarlika, 1940/50-tal.

Mahogny. Tre lådor. Längd 60, bredd 30, höjd 60 cm.

Bruksslitage, ställvisa lackskador och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 455