MODELLBÅTAR 3 stycken, hemmabyggen i hondurasmahogny.

90807. MODELLBÅTAR 3 stycken, hemmabyggen i hondurasmahogny.

Hacker, Blade Runner och Krügers båt Loris.
Längd 22 - 32 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 - 32 cm.

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 1 010