KARAFF, LOCKSKÅL samt SKÅL, glas och nysilver, 1900-tal.

90732. KARAFF, LOCKSKÅL samt SKÅL, glas och nysilver, 1900-tal.

Karaff, slipad dekor, omärkt, höjd ca 26,5 cm.
Lockskål, omärkt, höjd ca 13 cm.
Skål, metall med glasinsatst, stämplad WMF.M, höjd ca 14,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 871