Plåtburk Aktiebolaget Örebro kexfabrik, höjd ca 23 cm.
5 ljusstakar varav 3 tomtar.
Trådgömma.
Slitage, skador, lagningar.
5 ljusstakar varav 3 tomtar.
Trådgömma.
Slitage, skador, lagningar.